Éjfúria teória
Sziasztok! Nos, eredetileg videóban akartam összehozni ezt a kis szösszenetet, de sajnos egy jó programom sincs, tehát kénytelen leszek itt leírni nektek. Amint az első részben is mondják, az éjfúriát még soha senki nem látta, csupán a jellegzetes hangja alapján lehetett tudni, hogy az a sárkány közeledik, akit valószínűleg fekete színe és a sötétben való láthatatlanságának köszönhetően neveznek így. Ezzel nincs is semmi probléma, nekem a dolgok onnan kezdenek gyanússá válni, hogy Hablaty lelőtte az éjfúriát.Na de akkor fejtsük is ki, hogy miért.A filmben jól látszódik, hogy miután Fogatlan szétlőtte azt a szerkezetet, elkezd visszafelé kanyarodni és Hablaty ekkor már kilőtte a kötelet, hogy elkaphassak.Na, de ha visszafordult akkor, hogy volt képes úgy eltalálni egy sárkányt, hogy az a másik oldalra zuhanjon és a szigeten kössön ki. De ha valakinek nem rémlene a jelenet, itt van hozzá a videó. Az emberek sosem láttak még éjfúriát, nem tudták hogy néz ki, nem tudják mennyi v...